Hakkımızda

Turizm sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeye sahip ekibiyle hizmet sunan Cruisera 2012 yılında kurulmuştur. Kısa süre geçmesine rağmen kendisinden haklı olarak söz ettirmiştir.  Nehir ve Denizlerde farklı programlar yapmayı kendisine amaç eden Cruisera,  gerek yurtdışı ve gerek yurtiçi ortaklarıyla yapmış olduğu özel programları en iyi ödeme seçenekleriyle misafirlerinin beğenine sunmaktadır. Cruisera müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve konusunda uzman rehber ve tur liderleriyle çalışmaktadır.

Cruisera’yla Volga nehri  ile Rusya, Tuna Nehri ile Orta Avrupa ve Balkanlar, Ren Nehri ile Batı Avrupa ve Dinyeper Nehri ile Ukrayna’yı en güzel manzaraları eşliğinde nehirden keşfedebiliyorsunuz. Bavul toplama derdi olmadan her gün yeni bir limana yelken açabiliyorsunuz.

Şirket Künyemiz
Şirket: Cruisera Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Türsab Belge: Alazmu 7639
Adres: No:18/3 Ümit İş Hanı Kadıköy / İstanbul
Posta kodu: 34714
Vergi Daire: Kadıköy
Vergi No: 2070529857
Ticaret Sicil No: 845055

Telefon: +90 216 3382853
Fax: +90 216 338 28 54
GSM: +90 532 681 76 37

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Avrupa’nın en uzun su yollarından biri olan Ren Nehri İsviçre Alpleri’nden Kuzey Denizi’ne doğru yaptığı seyahati boyunca Bazel, Strazburg, Haydelberg, Köln ve Düsseldorf gibi pek çok önemli duraktan geçmekte olup; tarih boyunca bulunduğu bölgenin en önemli ticaret hattını oluşturmuştur. Bu özelliği sayesinde getirdiği refah bazen sanatın ve bilimin gelişmesine vesile olmuş bazen de üzerinden geçtiği Avrupa’nın önde gelen iki ülkesi Fransa ve Almanya’nın arasındaki çekişmenin temelini oluşturmuştur. Civarındaki zengin maden yatakları ve tarıma elverişli arazinin yanı sıra tepelerini Ortaçağ kalelerinin süslediği vadileri ve meşhur kara ormanları bölge folklörünün kökeni olmuştur. Ren Nehri’yle kesişen Mozel Nehri; vadilerinde yetişen kıymetli üzümleriyle şarap gastronomisinde kendine haklı bir yer edinmiş olup Ren Nehri’nin önemini bir kat daha artırmakta ve bölgenin geleneksel folklörüne dansları ve eğlenceleriyle de katkıda bulunmaktadır..